Co mówią
o mnie inni?

kobieta za zakrętem

„Na pewno sprawia jej radość praca z ludźmi. Ujął mnie spokój coacha, elokwencja i rozkładanie każdego problemu na czynniki pierwsze. Coaching nauczył mnie nie bać się powiedzieć NIE, a w chwilach nieporozumień określić problem, wyrazić swoje oczekiwania i zasygnalizować ewentualne konsekwencje”

Ramona, Kobieta Za Zakrętem

„Nie oceniała, nie wyrażała swoich poglądów, słuchała, doradzała, a właściwie naprowadzała na odpowiadające mi podejście do różnych zagadnień. Nauczyłam się, że nie muszę, a chcę. Potrafię patrzeć na daną sytuację z różnych perspektyw.”

Kamila, Kobieta Za Zakrętem

„Coaching z Magdą pomógł mi usystematyzować myśli, sprawdzić, na jakim etapie jestem, ułożyć i realizować plan działania. Dzięki temu łatwiej było mi przejąć nowe obowiązki i zadania. Uwierzyłam w niemożliwe:) i odkryłam, że warto się nagradzać i poświęcać sobie czas. Magda zadawała pytania i nie negowała moich odpowiedzi. Takie osoby są bardzo potrzebne w procesie samodoskonalenia”

Iwona, Kobieta Za Zakrętem

„Bardzo podobała mi się elastyczność coacha. Czasami nie skupialiśmy się za mocno na zdefiniowanym celu, czy zadaniu domowym, tylko na tym „z czym przychodziłem”. Bardzo mi to pomogło spojrzeć na trudne sytuacje z innej perspektywy. Z każdej sesji wychodziłem z nową energią i uśmiechem. Jeśli na innych też to tak działa, myślę, że warto pomyśleć o zwiększeniu zasięgu:)”

Marcin, Mężczyzna Za Zakrętem

„Sesje coachingowe z Magdą pozwoliły mi spojrzeć na siebie i moje otoczenie jak na coś, na co mam wpływ i mogę tym zarządzać. Ja jestem osobą, która decyduje i kieruje swoim życiem, a o tym czasem zapominam”

Maria, Kobieta Za Zakrętem

„Magda wykonuje swoją pracę w bardzo dobrym stylu. Stworzyła fajną, bezpieczną atmosferę, w której dobrze mi się pracowało nad sobą. Dzięki coachingowi stawiam się na równi z równym, co przynosi mi spokój i samozadowolenie. Radzę sobie z sytuacjami, w których nie czuję się pewnie. Przećwiczyłam konkretne metody, które działają i pomagają mi w takich sytuacjach.”

Alicja, Kobieta Za Zakrętem

Magda bardzo mi pomogła, potrafi słuchać, widać, że to co robi sprawia jej przyjemność. Wysyła pozytywne emocje i „ładuje akumulatory”. Pod wpływem coachingu osiągnąłem większą samodzielność na nowym stanowisku pracy. Nauczyłem się lepiej organizować swój czas i zaplanowałem kilka tematów do przodu (studia)”

Tomasz, Mężczyzna Za Zakrętem

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

Zapraszam do współpracy Kobiety, które chcą pokonywać własne Zakręty.
Z przyjemnością zostanę przewodnikiem w tej podróży 🙂